Sterowniki, regulatory, armatura Podkategoria: Sterowniki, regulatory, armatura

W tym dziale znajdują się odnośniki do sklepów sprzedających sterowniki, regulatory do instalacji ogrzewczych, oraz inne urządzenia pomocnicze, a także armaturę do instalacji centralnego ogrzewania.

  • Sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, roletami »

    Sterowanie domem nie było nigdy tak przyjazne i proste. Do sterowania wykorzystujemy zwykłe wyłączniki na ścianie, piloty radiowe, panele dotykowe, telefon komórkowy czy tablet. Jak już wspomniano system pozwala na łatwy i przyjemny sposób kontrolowania wszystkimi systemami automatyki domowej: sterowanie systemem alarmowym, oświetleniem, sterowanie alarmem, sterowanie ogrzewaniem, roletami lub sterowanie oświetleniem. Dzięki urządzeniom firmy Deltadore nasz dom staje inteligentnym pozwalając na sterowanie budynkiem. System Delta dore pozwala budować inteligenty budynek. Zasięg 100 m w polu otwartym pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem lub między dwoma odbiornikami połączonymi w sieć.

    Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
  • Rak Technika Cieplna »

    Firma Rak Technika Cieplna Sp. z o.o. jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowym w sektorze elektrycznych systemów grzewczych. Jako jedyny przedstawiciel niemieckiej marki ARak na Śląsku oferujemy produkty należące do wiodących tego typu urządzeń w Europie. Proponujemy klientom rozwiązania w całości zaprojektowane, skonstruowane i wytworzone przez jednego producenta, co wyróżnia nas spośród innych firm. Naszych klientów zaopatrujemy tylko w produkty wysokiej jakości oparte o najnowszą technologię.

    Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sterowniki, regulatory, armatura

Sterowniki, regulatory, armatura - nowa strona:

Adres: