Kominy i systemy odprowadzania spalin Podkategoria: Kominy i systemy odprowadzania spalin

Niemal każde źródło ciepła spalające paliwo musi być podłączone do komina. W tym dziale znajdziesz informacje o firmach, które sprzedają kominy (np. kominy systemowe).

 • eKomin - Montaż Systemów Kominowych »

  eKomin - sprzedaż i montaż systemów kominowych ze stali kwasoodpornej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pomiar istniejącego przewodu kominowego, dostawę oraz montaż komina lub wkładu kominowego w okolicach Płocka. Nasze systemy obejmują wkłady kominowe w srednicach od fi 60 mm do fi 400 mm, kominy izolowane, wkłady kominowe owalne oraz systemy turbo do kotlow z zamkniętą komorą spalania. Mogą wspolpracować zurządzeniami grzewczymi na olej opalowy, gaz, wegiel, miał, drewno a także na biopaliwa. Wkład kominowy powinien składać się z : - rury – stosownie do wysokości komina ceramicznego- co najmniej jeden trójnik (dla pieców z palnikiem wentylatorowym dodatkowo trójnik z regulacją ciągu)- wyczystka z od-skraplaczem, - płyta dachowa, - końcówka wylotowa oraz daszek.Nasze atuty to wysoka jakość oraz dokładność wykonywanych usług.Zajmujemy się branżą związaną z produkcją oraz montażem kominów od wielu lat, wiedza jaką zdobyliśmy przez te lata, umiejętności oraz doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, naszym celem jest zadowolenie klienta dlatego też prace wykonujemy rzetelnie, terminowo i w konkurencyjnych cenach, które u nas zawsze można negocjować. Duże doświadczenie przy doborze oraz montażu pozwala nam podjąć się niemal każdego zlecenia a Państwu z pewnością zapewni bezpieczne użytkowanie wykonanych przez nas instalacji odprowadzania spalin.Systemy montowane przez naszą firmę posiadają wszystkie wymagane aprobaty techniczne producenta.W swojej ofercie oprócz systemów kominowych posiadamy nasady kominowestosowane w instalacjach kominowych oraz wentylacyjnych orazelastyczne przewody aluminiowe i kwasoodporne.Obszar naszego działania to województwa mazowieckie,łódzkie oraz kujawsko pomorskie.Postawimy Ci Komin

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominy kwasoodporne »

  MALBUD - kominy kwasoodporne. Firma specjalizuje się w montażu i sprzedaży systemów kominowych kwasoodpornych.Od ponad 20 lat pracujemy na terenie woj.mazowieckiego i ościennych.Wychodziac naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów wykonujemy także rozwiercanie kominów ceramicznych,jest to operacja nie naruszająca konstrukcji komina a udrażniająca zbyt wąski kanał dymowy.następnie montujemy wkład stalowy.Zajmójemy sie także przedłużaniem kominów poza kalenice dachu.Po więcej szczegułów zapraszamy na strone .

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż kominów - Kominy.pl »

  Pasaż internetowy Kominy.pl pośredniczy w procesie sprzedaży kominów i elementów kominowych bezpośrednio od renomowanych producentów. W ofercie między innymi: gotowe systemy kominowe - stalowe, ceramiczne i wentylacyjne oraz akcesoria do nich. Ponadto asortyment obejmuje nasady i zakończenia kominów, wkłady kominkowe oraz przyłącza kominowe. W serwisie znajdują się także porady i artykuły branżowe oraz katalog firm. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kominy i systemy odprowadzania spalin

Kominy i systemy odprowadzania spalin - nowa strona:

Adres: