Gaz płynny - propan, butan, LPG Podkategoria: Gaz płynny - propan, butan, LPG

Dostawcy gazu płynnego do systemów grzewczych -- propanu, butanu i LPG.

 • TOMGAZ - gaz, drewno, firma budowlana - CHEŁMŻA »

  Drewno ChełmżaCiepły lokal mieszkalny jest osnową powodzenia każdej rodziny. Mieszkasz w pobliżu Chełmży - firma Tomgaz oferuje drewno Chełmża: drewno kominkowe rąbane i w wałkach (śred. długość wałka 30 cm). Drewno różnych gatunków m.in.: dąb, jesion, grab, brzoza, sosna, świerk, jesion etc. Oferujemy pełną gamę drewna kominkowego oraz opałowego rąbanego oraz w wałkach. Oferujemy także transport na terenie Chełmży i okolic oraz konkurencyjne ceny dowozu materiałów opałowych na odleglejsze trasy. Oprócz artykułu jakim jest drewno Chełmża, oferujemy również ekogroszek. Ekogroszek z pierwszej ręki. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiadamy obecnie jedne z najlepszych cen w województwie, a w całym Kraju także odróżniamy się świetną relacją- jakość / cena.Poszukujesz dobrych materiałów opałowych? Zapraszamy na naszą stronę tomgaz.eu. i zapoznania się z naszą ofertą.

  Gaz ChełmżaGaz Chełmża proponowany przez naszą jednostkę to: GAZ - propan-butan (powszechnie używany do kuchenek i piecyków), propan - butle z gazem napędowym (używane do wózków widłowych z instalacją gazową), gaz luźny do zbiorników. Będąc dystrybutorem jednego z największych w polsce dostawców gazu możemy zapewnić przede wszystkim ciągłość dostaw i najwyższą jakość surowca. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat i przez ten czas nawiązaliśmy stałe relacje zarówno z Klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną infrastrukturę gwarantującą bezpieczeństwo. Proponujemy transport na terenie Chełmży i okolic GRATIS!

  Firma remontowa Chełmża
  Nasza firma posiada również wieloraką ofertę budowlaną i remontową. Firma Remontowa Chełmża. Nasza Firma powstała w 2002 r., przez te lata nabyliśmy bogate doświadczenie również na rynku zagranicznym w Niemczech i Holandii. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych którzy z zaangażowaniem realizują stawiane przed nimi zadania. Jesteśmy bardzo szybko rozwijająca się firmą.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gaz płynny - propan, butan, LPG

Gaz płynny - propan, butan, LPG - nowa strona:

Adres: